12 жовтня об 11.00 у Міністерстві культури відбудеться засідання Комісії з питань відбору (конкурсу) фахівців для визначення кандидатури на посаду генерального директора Національного художнього музею України. Запрошуємо вас зустрітись о 12.00 на сходах будівлі Міністерства культури за адресою вул. Івана Франка, 19 у час цьоговийнятково важливого засідання як для долі Національного музею, так і для українського культурного простору загалом.

Значна частина художнього середовища України взяла участь у дискусіях щодо майбутнього Національного художнього музею та кандидатури його наступного директора. Відкриті листи з вимогами забезпечити прозорість конкурсу та з висловленою співробітникам музею підтримкою були підписані сотнями небайдужих, серед яких визначні й міжнародно відомі постаті з царини культури та мистецтва.

Можливо ця зустріч стане вирішальною – щонайменше у тому, щоб зробити нашу позицію видимою. Можливо, від неї залежить, чи залишиться музей музеєм, чи не стане він іграшкою в руках політиканів та комерсантів.

Ви можете сприймати цю зустріч як дискусійний клуб під відкритим небом чи як акцію-виявлення громадянської позиції. Важливе й те, й інше.

Чекаємо на вас завтра.

Ініциатива самозахисту трудящіх мистецтва

https://istmkyiv.wordpress.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: